Iemērciet mandeles ūdenī, atstājiet uz nakti, un nākamā dienā apēdiet! Ar Jūsu ķermeni sāks notikt pārsteidzošas lietas!
Noderigi

Iemērciet mandeles ūdenī, atstājiet uz nakti, un nākamā dienā apēdiet! Ar Jūsu ķermeni sāks notikt pārsteidzošas lietas!

Mandeles daudziem cilvēkiem ir mīļākie rieksti. Tās satur ļoti daudz barības vielas, kas cilvēka organismam nepieciešamas katru dienu. Bet, vai jūs zināt, ka jūs patiesībā tās nemaz neesat ēduši? Saskaņā ar pētījumu par mandelēm, mums tās ir jāiemērc ūdenī, un pēc tam jāapēd! Mandeles, kas mērcētas ūdenī, ir daudz labākas par svaigām mandelēm. Mandeles ir ārkārtīgi bagātības ar tādām barības vielām kā: kalcijs, cinks, magnijs, omega-3 taukskābes un vitamīns E. Tās satur fermenta inhibitoru, kas pasargā visas noderīgās vielas, bet tiek aktivizēts tikai tad, kad mandeles tiek mērcētas. Lūk, kāpēc tās jo īpaši ir veselīgas, kad jūs tās apēdat tādā veidā.

Aplūkojiet dažas no labākajām priekšrocībām, kādas jūs gūstat no iemērktu mandeļu lietošanas:

Paaugstiniet enerģijas līmeni

Ja jūs apēdat 1 saujiņu mērcētu mandeļu katru dienu, tas palielinās jūsu enerģiju. Mandeles satur lielu vara, riboflavīna un mangāna daudzumu.

Lieliski noder jūsu sirds-asinsvadu veselības nodrošināšanai

Mandeles satur daudz mononepiesātinātās taukskābes, kā arī kāliju. Tas ir lieliski jūsu sirds-asinsvadu veselībai.

Lielisks vitamīna E avots

Mandeles satur lielu daudzumu vitamīna E, kas, kā zināms, mazina iekaisumu, kā arī sirds-asinsvadu saslimšanas. Lietojiet pa 1 saujai mandeļu katru dienu, un jūs novērsīsiet sirdslēkmes un insultu.

Lieliski noder smadzenēm

Mandeles satur ārkārtīgi daudz barības vielas, kas var uzlabot jūsu smadzeņu darbību.

Bagātas ar L-karnitīnu un riboflavīnu

L-karnitīns un riboflavīns arī ir svarīgas barības vielas. Tās mazina neiroloģisko problēmu risku, palielinot jaunu neironu ceļu ražošanu.

Regulējiet holesterīna līmeni

Ja jūs apēdat 1 saujiņu izmērcētu mandeļu katru dienu, jūs regulējat savu holesterīna līmeni.

Stipriniet kaulus

Mandeles ir pilnas arī ar barības vielām, kas pasargā mūsu kaulus. Tās satur fosforu, kas jo īpaši noder osteoporozes gadījumā.

Regulējiet asinsspiedienu

Mandeles satur lielu daudzumu kālija un zemu nātrija daudzumu, tāpēc tās palīdzēs jums regulēt asinsspiedienu.

Novērsiet daudzus vēža veidus

Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka izmērcētas mandeles var palīdzēt mums cīņā ar resnās zarnas vēzi, kā arī daudziem citiem vēžu veidiem.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Citi apskatīja arī šo

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt