Banānu mizu labās īpašības
Noderigi

Banānu mizu labās īpašības

Banāns ir ne tikai vienkārši auglis! Nesenie pētījumi liecina: divi banāni pilnībā var nodrošināt cilvēku ar enerģiju pusotras stundas ilgam treniņam. Tieši tāpēc banāns ir ļoti populārs sportistu aprindās. Starp citu banānos ir endorfīni, kurus tā arī sauc par laimes hormoniem. Bet vai jūs zināt, ka veselīga ir ne tikai banānu mīkstā daļa?

Esiet pārliecināti, ka pēc šī raksta izlasīšanas, jūs vairs nekad tāpat vien nemetīsiet prom banānu mizas. Tāpēc, ka tūlīt mēs jūs iepazīstināsim ar brīnumaino iedarbību, kuru noteikti vajadzētu piefiksēt.

Un tā lūk , ko var paveikt banānu mizas:

1. Tās var izmantot, lai attīrītu ūdeni. Banānu mizas efektīvi uzsūc svinu un varu, kuri ir ne īpaši veselīgi mūsu organismam. Tā nu tas ir lielisks dabīgais filtrs. Vienkārši paturiet to kādu laiciņu ūdens traukā.

2. Tās ir brīnišķīgs mēslojums istabas telpu augiem. Ļaujiet mizām nostāvēties parastajā ūdenī uz diennakti un iegūstiet līdzekli, kas nodrošina jūsu puķes ar vajadzīgajiem minerālelementiem un enerģiju. Iegūto mēslojumu var atšķaidīt ar ūdeni proporcijā 1:5 , un to pašu mizu var likt nostāvēties vairākas reizes.

3. Mizas lieliski attīra galda sudraba piederumus. Sasmalciniet tās blenderī ar nelielu ūdens daudzumu, lai rastos "dīvaina" izskata pasta. Uzziediet šo pastu uz karotēm un dakšām,un jūs redzēsiet, ka sudraba galda piederumi paliks spoži jūsu acu priekšā. Pēc tam tikai nomazgājiet un nopulējiet tos.

4. Banānu mizas satur dabīgās eļļas un fermentus, kuri lielā mērā atvieglo sāpes no apdegumiem, kodumiem, skrāpējumiem, kā arī palīdz sadziedēt brūces. Atliek tikai pielikt banānu mizu no iekšpuses un atstāt uz kādu laiciņu.

5. Starp citu mizas palīdz atvieglot psoriāzes simptomus. Šajā gadījumā ierīvējiet iekaisušo vietu. Jūs ļoti ātri pamanīsiet, ka sāpes pazudīs un arī zvīņēde samazināsies. Ar šo pašu līdzekļi var cīnīties arī ar akni. Jāatzīmē, ka banānu mizas baro un mitrina ādu, tā kā daudzas sievietes tās izmanto kā jaunības eleksīru.

6. Ar banānu mizas palīdzību var balināt zobus. Tā satur daudz minerālvielu: kāliju, kalciju, magniju, mangānu un fosforu, kuri iedarbojas uz zobu emaljas balināšanu. Iztīriet vispirms zobus un tad patriniet ar to zobus divas minūtes. Rezultāts ilgi nebūs jāgaida.

7. Banānu mizās, papildus dabiskajām eļļām, ir arī vasks. Tā nu jūs varat to izmantot apavu kopšanas līdzekļu vietā. Pamēģiniet sasmērēt savas mīļākās kurpes un pēc tam nopulējiet tās. Apgalvojam, ka būsiet patīkami pārsteigti.

8. Zināms, ka banāni ir bagāti ar kāliju. Bet vai jūs zinājāt, ka pat banānu mizas satur arī ļoti daudz kālija? Tas ir ļoti brīnišķīgs veids notievēšanas.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Citi apskatīja arī šo

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt